Блог

Не відкладайте запуск кращих бізнес-ідей

Торік підприємець і фахівець з маркетингу Ной Каган кинув виклик самому собі, запустивши бізнес і заробивши перші $ 1000 протягом 24 годин. Тим самим він хотів довести той факт, що немає жодної причини не почати своє підприємство саме сьогодні.

Обираємо ванну: яка краще?

Ванна є фактично центром уваги в санвузлі, тому до вибору варто підійти серйозно. Основним критерієм, на який потрібно звернути увагу - це матеріал. Ми перерахуємо характеристики різних матеріалів ванн, щоб допомогти вам з вибором.

Ремонт у ванній: з чого почати?

За статистикою, ремонт у ванній кімнаті зазвичай робиться, приблизно, раз в 15-20 років. Тому, при плануванні цього приміщення необхідно серйозно підійти до питання і ретельно все обдумати.

5 помилок пд час ремонту ванної кімнати

5 помилок пд час ремонту ванної кімнати

Процес ремонту ванної кімнати варто продумувати до найменшої деталі. Добре проаналізувавши кожен етап ремонту, від грамотного порядку робіт, до реалізації дизайнерської задумки, ви зможете зробити свою ванну кімнату зручною, функціональною і довговічною.

7 порад експерта при виборі ванн

7 порад експерта при виборі ванн

Ванна - один з найголовніших сантехнічних елементів в квартирі. Ванна є не тільки необхідним елементом банних процедур, а й відмінним місцем для релаксації. Тому відповідальні покупці ретельно підходять до вибору, намагаючись підібрати максимально відповідний виріб і не упустити важливих деталей. Ми підготували для вас 7 порад нашого експерта по вибору ванн. Але для початку давайте розберемося з основними різновидами цих сантехнічних виробів.

Чому краще не економити на сантехніці?

Чому краще не економити на сантехніці?

Ванна кімната і туалет грають далеко не останню роль в повсякденному житті людини. Тут кожен проводить чималу кількість часу і від якості сантехніки безпосередньо залежить особистий комфорт і зручність. Саме тому фахівці рекомендують не скупитися при виборі сантехніки і віддавати перевагу якісним виробам від надійних виробників.

Планування бюджету на ремонт ванної кімнати

Планування бюджету на ремонт ванної кімнати

Ремонт ванної кімнати для багатьох на сьогоднішній день є непосильним тягарем в плані фінансових витрат і фізичних зусиль. І якщо брак навичок в ремонтних і оздоблювальних роботах здатні компенсувати професійні послуги будівельних компаній і сантехніків, то з браком коштів на все це задоволення справи йдуть складніше. Багатьом заощадити на зайвих витратах допомагає грамотне планування бюджету на ремонт.

Скільки важить ванна зі штучного каменю?

Скільки важить ванна зі штучного каменю?

Ванни з штучного каменю привертають до себе все більше уваги покупців. Вони візуально нічим не відрізняються від виробів з натурального каменю і при цьому можуть похвалитися більшою практичністю і меншою ціною. Сучасні технології дозволяють досить точно передавати колір і фактуру природного каменю.

Якими бувають ванни зі штучного каменю?

Якими бувають ванни зі штучного каменю?

Штучний камінь зайняв гідне місце у виробництві сучасної якісної сантехніки. Ванни з штучного каменю виглядають просто чудово - вони візуально не відрізняються від виробів з натурального каменю, мають чудові експлуатаційні якості, можуть похвалитися тривалим терміном служби.