Обираємо ванну: яка краще?

Ванна є фактично центром уваги в санвузлі, тому до вибору варто підійти серйозно. Основним критерієм, на який потрібно звернути увагу - це матеріал. Ми перерахуємо характеристики різних матеріалів ванн, щоб допомогти вам з вибором.

  • Акрил

Акрилові ванни мають найбільший попит на сьогоднішній день. Завдяки природній теплоті акрилу, ванна постійно тримає кімнатну температуру, а вода в ній вистигає значно повільніше, ніж в сталевій. Не дивлячись на це, звичайно, ванни з акрилу НЕ позмагаються теплопровідністю з чавунними, або кам'яними ваннами, але і ціна їх значно відрізняється.

При виборі акрилової ванни важливо знати, що є ще такий матеріал, як пластик, який зверху покритий тонким шаром акрилу. Деякі недобросовісні продавці видають їх за акрилові, хоч характеристики у них значно поступаються акриловим ваннам.

  • Сталь

Сталеві ванни все ще приваблюють покупців виключно своєю ціною. За характеристиками їх складно порівняти не те, що з кам'яними або чавунними, але навіть з акриловими. Такі ванни мають велику теплопровідність, вода в них вистигає приблизно на один градус за п'ять хвилин - це в шість разів швидше, ніж в акрилових. Теж саме можна сказати про шумоізоляції і довговічності.

  • Чавун

Чавунні ванни - це той маленький фрагмент ванної промисловості, який залишився від Радянського Союзу. Такі ванни мають низьку теплопровідність, що дозволяє воді протягом тривалого часу залишатися потрібної температури. Чавунним ваннам характерна також висока шумоізоляція, в іншому, як і кам'яним. З недоліків варто відзначити обмежений асортимент і велику вагу, що ускладнює транспортування і установку виробу.

  • Камінь

Ванни з литого каменю є найдорожчими і в той же час, найвишуканішими. Фактично кожна ванна з литого каменю - це справжній витвір образотворчого мистецтва. За характеристиками, такі ванни не поступаються жодному з перерахованих вище матеріалів, хоч і вимагають особливого догляду.

Пам'ятайте, ванна - це покупка на довгі роки, яка буде забезпечувати здоров'я та гігієну вашої сім'ї. На нашому сайті Livron.com.ua ви знайдете тільки якісні ванни від надійних виробників.