Фінанси

5 помилок пд час ремонту ванної кімнати

5 помилок пд час ремонту ванної кімнати

Процес ремонту ванної кімнати варто продумувати до найменшої деталі. Добре проаналізувавши кожен етап ремонту, від грамотного порядку робіт, до реалізації дизайнерської задумки, ви зможете зробити свою ванну кімнату зручною, функціональною і довговічною.

7 порад експерта при виборі ванн

7 порад експерта при виборі ванн

Ванна - один з найголовніших сантехнічних елементів в квартирі. Ванна є не тільки необхідним елементом банних процедур, а й відмінним місцем для релаксації. Тому відповідальні покупці ретельно підходять до вибору, намагаючись підібрати максимально відповідний виріб і не упустити важливих деталей. Ми підготували для вас 7 порад нашого експерта по вибору ванн. Але для початку давайте розберемося з основними різновидами цих сантехнічних виробів.

Чому краще не економити на сантехніці?

Чому краще не економити на сантехніці?

Ванна кімната і туалет грають далеко не останню роль в повсякденному житті людини. Тут кожен проводить чималу кількість часу і від якості сантехніки безпосередньо залежить особистий комфорт і зручність. Саме тому фахівці рекомендують не скупитися при виборі сантехніки і віддавати перевагу якісним виробам від надійних виробників.

Скільки важить ванна зі штучного каменю?

Скільки важить ванна зі штучного каменю?

Ванни з штучного каменю привертають до себе все більше уваги покупців. Вони візуально нічим не відрізняються від виробів з натурального каменю і при цьому можуть похвалитися більшою практичністю і меншою ціною. Сучасні технології дозволяють досить точно передавати колір і фактуру природного каменю.

Тумби у ванну - які бувають?

Тумби у ванну - які бувають?

Часи, коли для облаштування ванної кімнати було досить елементарної сантехніки, дзеркала і розетки давно пройшли. Сьогодні облаштування ванної - це можливість створити зручний, функціональний простір, що відповідає всім сучасним вимогам і смакам. На ринку представлений великий вибір меблів для ванн і однією з ключових позицій є тумба під раковину.

Практичні поради щодо вибору акрилової ванни

Практичні поради щодо вибору акрилової ванни

Акрил - вже давно відомий для людства матеріал, який використовується в виготовленні абсолютно різних сфер діяльності. Здавалося б, на сьогоднішній день немає бар'єрів для покупки даного продукту. Але все ж, не кожен покупець готовий до його придбання, особливо в сантехнічної галузі.

Як і раніше, перші місця займає: сталь, кераміка, а ось чавун йде поступово в минуле! Спробуємо розвіяти сумніви про недоліки сантехнічного акрилу і почнемо довіряти цьому унікальному винаходу, який почав своє походження ще в 40-х роках в країнах Америки у вигляді волокна під назвою орлон, який на відміну від акрилу, не піддається фарбуванню!

Бути чи не бути гранітній мийці на Вашій кухні?

Бути чи не бути гранітній мийці на Вашій кухні?

Найчастіше, вибір кухонної мийки залежить не тільки від стилю і дизайну кухні, але і від передбачуваних витрат, а також, необхідних характеристик. Дуже популярні останнім часом кухонні мийки з граніту. В першу чергу вони привертають увагу своїм вишуканим дизайном і різноманітними кольорами. Але не варто також забувати про їх міцність і практичність

Варіанти кольорів меблів Fancy Marble

Варіанти кольорів меблів Fancy Marble

Меблі для ванної кімнати українського виробника Fancy Marble можуть вироблятися як в стандартному білому кольорі, так і в будь-якому з перерахованих. Термін виробництва меблів в нестандартному кольорі - 30 календарних днів.

Ремонт у ванній: з чого почати?

За статистикою, ремонт у ванній кімнаті зазвичай робиться, приблизно, раз в 15-20 років. Тому, при плануванні цього приміщення необхідно серйозно підійти до питання і ретельно все обдумати.