Про компанію

Livron - це молода компанія, що динамічно розвивається в своїй сфері.

Основним напрямком інтернет-магазину Ліврон є продаж сантехніки і меблів для ванн. Також ми надаємо своїм клієнтам великий вибір підлогового покриття, як інтер'єрного , так і екстер'єрного. На сайті Livron.com.ua представлено понад 10 000 найменувань в різних категоріях.

Перед тим, як відкривати інтернет-магазин Ліврон, ми довго вивчали будівельний ринок України. Фахівці нашої компанії працювали з різними будівельними магазинами і салонами. Ми об'їздили різні регіони України, з метою визначення якісного товару.

Наша головна перевага полягає в тому, що ми представляємо товари тільки перевірених виробників. Адже в «гонитві» за покупцями багато наших конкурентів забувають про якість, пропонуючи дешеву продукцію від виробника з сумнівною репутацією.

Ми ж в свою чергу прагнемо надати максимально якісний товар. Тому, навіть бюджетні покупки у нас, будуть радувати наших клієнтів протягом багатьох років.

На сайті представлена ​​найрізноманітніша за ціною і дизайну сантехніка і меблі для ванної кімнати. У нашому інтернет-магазині Ви знайдете все необхідне для того, щоб перетворити свій санвузол, або зробити капітальний ремонт ванної кімнати.

На сторінках сайту Livron.com.ua ви можете придбати ванни та душові кабіни, умивальники та змішувачі, унітази і біде, раковини і багато іншого. Для завершення ідеального дизайну ванної на сайті також представлені аксесуари для ванної.

А якщо у Вас виникнуть сумніви з приводу того, чи іншого дизайнерського рішення, ми допоможемо Вам з вибором. Фахівці нашого салону зроблять візуалізацію ванни, щоб Ви змогли «наживо» побачити, як буде виглядати Ваш санвузол після втілення в життя ваших ідей.

Запорука нашого успіху - це не тільки приваблива ціна і знижка, а ще й краща якість сантехніки і аксесуарів для ванної кімнати. Ми пропонуємо своїм покупцям тільки ту продукцію, в якій ми самі впевнені на всі 100%.