Блог

Варіанти кольорів меблів Fancy Marble

Варіанти кольорів меблів Fancy Marble

Меблі для ванної кімнати українського виробника Fancy Marble можуть виготовлятися як у стандартному білому кольорі, так і в будь-якому з перерахованих. Термін виробництва меблів у нестандартному кольорі – 30 календарних днів.

Бути чи не бути гранітній мийці на Вашій кухні?

Бути чи не бути гранітній мийці на Вашій кухні?

Найчастіше вибір кухонного миття залежить не тільки від стилю та дизайну кухні, але і від передбачуваних витрат, а також, необхідних характеристик. Дуже популярні останнім часом кухонні мийки із граніту. Насамперед вони привертають увагу своїм вишуканим дизайном та різноманітними забарвленнями. Але не варто також забувати про їхню міцність і практичність.

Практичні поради щодо вибору акрилової ванни

Практичні поради щодо вибору акрилової ванни

Акрил – вже давно відомий для людства матеріал, який використовується у виготовленні абсолютно різних сфер діяльності. Здавалося б, на сьогоднішній день немає бар'єрів для покупки цього продукту. Але все ж таки, не кожен покупець готовий до його придбання, особливо в сантехнічній галузі.

Як і раніше, перші місця займає: сталь, кераміка, а ось чавун іде поступово в минуле! Спробуємо розвіяти сумніви про недоліки сантехнічного акрилу і почнемо довіряти цьому унікальному винаходу, який почав своє походження ще у 40-х роках у країнах Америки у вигляді волокна під назвою орлон, який на відміну від акрилу не піддається фарбуванню!

Тумби у ванну – які бувають?

Тумби у ванну – які бувають?

Часи, коли для облаштування ванної кімнати було досить елементарної сантехніки, дзеркала та розетки давно минули. Сьогодні облаштування ванної – це можливість створити зручний, функціональний простір, що відповідає всім сучасним вимогам та уподобанням.

Які бувають ванни зі штучного каменю?

Які бувають ванни зі штучного каменю?

Штучний камінь зайняв гідне місце у виробництві сучасної якісної сантехніки. Ванни зі штучного каменю виглядають просто чудово - вони візуально не відрізняються від виробів з натурального каменю, мають чудові експлуатаційні якості, можуть похвалитися тривалим терміном служби.

Скільки важить ванна зі штучного каменю?

Скільки важить ванна зі штучного каменю?

Ванни із штучного каменю привертають до себе дедалі більше уваги покупців. Вони візуально нічим не відрізняються від виробів із натурального каменю і при цьому можуть похвалитися більшою практичністю та меншою ціною.

Планування бюджету на ремонт ванної кімнати

Планування бюджету на ремонт ванної кімнати

Ремонт ванної кімнати для багатьох на сьогоднішній день є непосильним вантажем у плані фінансових витрат та фізичних зусиль. І якщо брак навичок у ремонтних та оздоблювальних роботах здатні компенсувати професійні послуги будівельних компаній та сантехніків, то з нестачею коштів на все це задоволення справи складніші. Багатьом заощадити на зайвих видатках допомагає грамотне планування бюджету на ремонт.

Чому на сантехніці краще не заощаджувати?

Чому на сантехніці краще не заощаджувати?

Ванна кімната та туалет грають далеко не останню роль у повсякденному житті людини. Тут кожен проводить чимало часу і від якості сантехніки безпосередньо залежить особистий комфорт та зручність. Саме тому фахівці рекомендують не скупитися при виборі сантехніки та віддавати перевагу якісним виробам від надійних виробників.